Witamy w apartmentsbulgaria.eu

To najlepsze miejsce na Twoje wakacje.


Koszt transferu:

Z Burgas do Słoneczny Brzeg 120 zł (1-4 osoby). Każda dodatkowa osoba 20 zł
Z Burgas do Sveti Vlas 150 zł (1-4 osoby). Każda dodatkowa osoba 20 zł

Samochody którymi dysponujemy:

  • Ford Transit - 9 osób
  • Chrysler - 7 osób

Transfery z lotniska Bułgaria

Nasza firma oferuje Państwu również transfery do, oraz z lotnisk. W ofercie transfery lotnisko Bułgaria. Jeżeli chciałbyś zwiedzić przepiękną Bułgarię na własną rękę, możemy załatwić wynajem samochodów. Dla naszych gości posiadamy atrakcyjne ceny. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu.

Popularność, którą cieszy się Bułgaria wśród polskich turystów już od wielu lat, wynika z niezwykłego połączenia pięknych plaż idealnych dla miłośników wakacyjnego relaksu w promieniach słońca oraz zachwycających zabytków niedostępnych nigdzie indziej. Chcąc poznać wszystkie te wyjątkowe miejsca, wiele osób decyduje się na dłuższy wynajem komfortowego apartamentu nad Morzem Czarnym, który oferujemy w naszej firmie. Zależy nam jednak na kompleksowej obsłudze Klientów, dlatego proponujemy również transfery z lotniska, a także przejazdy powrotne do portu lotniczego. Z naszą pomocą możesz liczyć na szybki, bezproblemowy transport wraz z bagażami do wynajętego obiektu oraz przejazd na lotnisko po zakończonym urlopie. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się pięknem Bułgarii od pierwszych chwil wakacji.

Oferta transferów na lotnisko lub do wynajętego apartamentu w Bułgarii

Bułgaria potrafi zachwycić zarówno osoby poszukujące odprężenia na wspaniałej plaży, jak i te, którym zależy na zobaczeniu niepowtarzalnej architektury czy doświadczeniu lokalnej kultury. Nasza usługa transferu z lotniska oraz transportu powrotnego pomoże zaś zaczerpnąć jeszcze więcej przyjemności z wyjazdu, a co więcej, podczas przejazdu do wybranego apartamentu możemy przybliżyć Ci charakterystykę Bułgarii. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat usługi transferu z lotniska? Skontaktuj się z nami!