(+48) 506 069 974
(+48) 793 211 121

KUPNO

*****Royal Beach Barcelo

♦ 77 000€ ♦

105m²


Grand Kamelia

♦ 19 900€ ♦

26m²


*****Royal Beach Barcelo

♦ 66 000€ ♦

68m²


*****Royal Beach Barcelo

♦ 57 000€ ♦

68m²


Grand Kamelia

♦ 18 500€ ♦

32m²


Amadeus 15

♦ 22 000€ ♦

35m²


Blue Summer

♦ 19 400€ ♦

25m²


Kamelia Garden

♦ 24 000€ ♦

35m²


Majestic

♦ 73 500€ ♦

82m²


Grand Kamelia

♦ 19 500€ ♦

REZERWACJA

38m²


Nie znalazłeś niczego dla siebie?

Napisz !!! Przygotujemy ofertę specjalnie pod TWOJE oczekiwania.

Apartamenty w Bułgarii na sprzedaż

Bułgaria kusi nie tylko wysokimi temperaturami i bezchmurnym niebem. Powodów, aby przyjechać do tego szczególnego kraju, jest znacznie więcej. Turyści z całego świata pokochali piękne widoki, wyjątkową kulturę, aromatyczne jedzenie oraz otwartość mieszkańców. Znasz Bułgarię jak własną kieszeń, a może dopiero planujesz ją odwiedzić? Marzysz o Słonecznym Brzegu? Apartamenty nad morzem czekają właśnie na Ciebie! Specjalizujemy się w profesjonalnej sprzedaży nieruchomości, dlatego chętnie doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie. Sprawdź, co przygotowaliśmy w naszej ofercie!

Nieruchomości nad Morzem Czarnym

Oferujemy kompleksową pomoc podczas całego procesu kupna mieszkania w Bułgarii. Przede wszystkim przedstawimy Ci przygotowaną przez nas ofertę, abyś mógł wybrać nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb. Gdy już znajdziesz tę jedyną, pomożemy Ci przy jej zakupie. Doskonale wiemy, jak wiele formalności wiąże się z kupnem mieszkania – w szczególności w innym państwie – dlatego dopilnujemy, aby wszystko zostało załatwione zgodnie z prawem. Z kolei już w Bułgarii, kiedy przyjedziesz na miejsce, zapewnimy Ci transport i nocleg. Chcesz wynająć swój apartament? Dla nas to nie problem! Nie tylko świadczymy pomoc w jego wynajmie, ale również zajmiemy się opieką nad Twoim mieszkaniem przez cały rok.

Czy warto kupić apartament w Bułgarii?

Zastanawiasz się nad zmianą dotychczasowego życia? Chcesz zmienić miejsce zamieszkania? Bułgaria to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy kochają słońce, wysokie temperatury, piaszczyste plaże i nadmorskie klimaty. Kupno mieszkania w tym kraju jako nieruchomości pod inwestycję to także świetny pomysł, ponieważ Słoneczny Brzeg jest kierunkiem podróży, który z roku na rok coraz bardziej zyskuje na popularności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą apartamentów w Bułgarii na sprzedaż. Zapewniamy przystępne ceny nieruchomości, profesjonalną i kompleksową obsługę, pomoc prawną oraz indywidualne podejście. Zapraszamy!